Okt
18
2011
0

Výstup na Chybenec 2011 ĎAKUJEME za účasť!

Tohtoročný 18. ročník výstupu na Chabenec bol možno len jeden v rade a predsa bol trošku iný ako tie predchádzajúce. V prvom rade má už 18 rokov, takže dosiahol už takpovediac dospelosť a myslím teda že pre veľa účastníkov sa stal už takpovediac každoročnou tradíciou čomu sme veľmi radi! a navyše tento rok nám aj príroda pripravila zvláštne prekvapenie v podobe prvej výdatnej snehovej nádielky tejto zimy. Mnoho ľudí to pravdepodobne odradilo od účasti na výstupe, ale myslím že kto sa nedal odradiť určite neľutoval…..

…. na samotný vrchol Chabenca nás vystúpilo podľa vrcholovej knihy síce iba 29 čo možno nie je veľa a nedá sa to celkom porovnávať s účasťou počas pekného počasia v minulých rokoch. Takže tým čo sa odhodlali a vyšlapali si to až hore ďakujeme, tak isto aj tým čo vyšli aspoň po hrebeň prípadne zašli na čaj do útulne.

Napriek tomu že počasie nebolo tento rok také klasické jesenné, myslím že nálade v chate to ani jeden večer nič neubralo! Dúfame že nami pripravený program a pozvaní hostia sa Vám páčili a zaujali :). Keďže princípom večerného premietania je to že je robené v podstate Vami pre Vás chcel by som touto cestou aj za celý klub poďakovať  všetkým čo prispeli svojimi fotkami alebo videom, medzi ktorými boli: M. Pauko, H. Klementisová, V. Hošeková, A. Palaj, M. Laco, R. Hatiar a v neposlednom rade aj turistom z Košíc ktorých sme síce nemali v pláne ale určite potešila ich iniciatíva.

Dúfam teda že ste boli celkovo s týmto ročníkom spokojní, páčilo sa Vám a prídete aj na budúce ročníky! Už teraz premýšľame nad budúcim ročníkom preto ak počas roka navštívite nejaké zaujímavé mieste a podaria sa vám zaujímavé fotografie prípadne video nebuďte skúpi a podeľte sa snami oň :)

Did you like this? Share it:
Napisal do: Nezaradené |

Powered by WordPress | Theme: Aeros 2.0 by TheBuckmaker.com